A A A

LAUREACI KONKURSÓW

 zobacz galerię na fb

 

rok szkolny 2017/2018
 
  Anna Janas - z klasy fortepianu pani Izabeli Kochańskiej-Półtorak
  • zdobyła III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Wiosenne Spotkania Muzyczne w Kolbuszowej" (23 kwietnia 2018 r.)
 
 

Anna Kałkus i Julia Moszkowicz - z klasy fletu pani Joanny Cierpik

         i klasy fortepianu Jarosława Przybyskiego

  • zdobyły II miejsce na VII Małopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych (Gdów, 13 kwietnia 2018 r.)
 
  Maksymilian Skoczeń - z klasy fort. pani Teresy Grudzińskiej-Półtorak
  • zdobył III miejsce w kat. II, w XXXVI Konkursie Młodych Pianistów Nad Kamienną 2018. (Skarżysko-Kamienna 23 kwietnia 2018 r.)
 
 

Karol Biśta - z klasy skrzypiec pani Anny Cygal

  • otrzymał nagrodę za najlepiej wykonany koncert J. S. Bacha na International Violin Competition Vivaldi 340 (Wieliczka, 18-21 kwietnia 2018 r.)
 
 

Karol Biśta - z klasy skrzypiec pani Anny Cygal

  • zdobył II nagrodę na International Violin Competition Vivaldi 340 (Wieliczka, 18-21 kwietnia 2018 r.)
 
 

Serafim Ostolski - z klasy wiolonczeli pani Joanny Maź

  • otrzymał wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów (Limanowa 12 - 13 IV 2018 r.)
 
 

Natalia Czajkowska - z klasy skrzypiec pani Anny Banaś

  • zdobyła III nagrodę w XIX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów (Limanowa 12 - 13 IV 2018 r.)
 
 

Julia Rozmus - z kl. skrzypiec pani Anny Cygal

  • otrzymała wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów (Rybnik, 21-23 marca 2018 r.)
 
 

Wiktoria Żmuda - z klasy fortepianu pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyła II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Krakowie (7 lutego 2018 r.)
 
  Karolina Tekieli - z klasy fortepianu pani Joanny Chećko-Bolon
  • zdobyła III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Krakowie (7 lutego 2018 r.)
 
  Zuzanna Bąk - z klasy fortepianu Jarosława Przybylskiego
  • otrzymała wyróżnienie w gr. IV w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Trzciana 2018 (27 stycznia 2018 r.)
 
  Julia Moszkowicz - z klasy fortepianu Jarosława Przybylskiego
  • otrzymała wyróżnienie w gr. III w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Trzciana 2018 (27 stycznia 2018 r.)
 
  Zuzanna Bąk - z klasy fortepianu Jarosława Przybylskiego
  • otrzymała wyróżnienie w gr. IV w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Libiąż 2018 (20 stycznia 2018 r.)
 
  Julia Moszkowicz - z klasy fortepianu Jarosława Przybylskiego
  • otrzymała wyróżnienie w gr. III w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Libiąż 2018 (20 stycznia 2018 r.)
 
  Zofia Lisińska - z klasy fortepianu pani Agnieszki Szostak-Siedlik
  • zdobyła I miejsce w gr. III w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Libiąż 2018 (20 stycznia 2018 r.)
 
  Odo Czech - z klasy fortepianu pana Bartłomieja Mełgesa
  • otrzymał wyróżnienie w gr. II w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Libiąż 2018 (20 stycznia 2018 r.)
 
  Karol Biśta - z kl. skrzypiec pani dyr Anny Cygal

 

rok szkolny 2016/2017
 
  Magddalena Łabaj - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal
  • zdobyła IV miejsce w gr. III w VIII Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych "Tańce Świata" (25 - 27 IV 2017 r.)
 
 

Adrianna Stefan - z klasy fort. pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyła III miejsce w gr. III, w XXXV Konkursie Młodych Pianistów Nad Kamienną 2017. (Skarżysko-Kamienna 24 IV 2017 r.)
 
 

Adrianna Stefan - z klasy fort. pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyła I miejsce w gr. C, w I Małopolskim Konkursie Pianistycznym Krzeszowice 2017. (8 kwietnia 2017 r.)
 
  Zofia Lisińska - z klasy fortepianu pani Anieszki Szostak-Siedlik
  • zajęła II miejsce w grupie A, w I Małopolskim Konkursie Pianistycznym Krzeszowice 2017. (8 kwietnia 2017 r.)

 
 

Julia Moszkowicz - z klasy fortepianu Jarosława Przybylskiego

  • zdobyła II miejsce w grupie A, w I Małopolskim Konkursie Pianistycznym Krzeszowice 2017. (8 kwietnia 2017 r.)
 
 

Kordian Zawierucha i Przemysław Kucharski - duet akordeonowy przygotowany przez p. Jerzego Suruło

  • zdobył I miejsce na VI Małopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych (Gdów, 7 kwietnia 2017 r.)
 
 

Julia Niedźwiecka i Natalia Stopa - z klasy pani Bogusławy Pabjan

  • zdobyły III miejsce w II Małopolskim Konkursie Zespołów Gitarowych Krzeszowice 2017 (30 marca 2017 r.)
 
  Jakub Burtan - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića
  • otrzymał wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej (Nowy Sącz, 6-7 marca 2017 r.)
 
 

Michał Całus - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića

  • otrzymał wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej (Nowy Sącz, 6-7 marca 2017 r.)
 
 

Dawid Rogóż - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića

  • otrzymał wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej (Nowy Sącz, 6-7 marca 2017 r.)
 
 

Anna Wojtasińska - z klasy fletu pani Zuzanny Michny

  • otrzymała wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej (Nowy Targ, 4 marca 2017 r.)
 
 

Klara Radwan - z klasy fletu pani Joanny Cierpik

  • otrzymała wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej (Nowy Targ, 1 marca 2017 r.)
 
 

Karol Biśta - z kl. skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • otrzymał wyróżnienie w Przesłuchaniach Regionalnych Centrum Edukacji Artystycznej (Kraków, 22-24 lutego 2017 r.)
 
 

Przemysław Kucharski i Kordian Zawierucha - zespół akordeonowy przygotowany przez p. Jerzego Suruło

  • otrzymał wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej (Bochnia, 20-21 lutego 2017 r.)
   
 

Kordian Zawierucha - z kl. akordeonu p. Andrzeja Pakosza

  • otrzymał wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej (Bochnia, 20-21 lutego 2017 r.)
   
  Zofia Lisińska - z klasy fortepianu pani Anieszki Szostak-Siedlik
  • zajęła II miejsce w XX Małopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie (26-27 stycznia 2017 r.)

 
 

Zuzanna Bąk - z klasy fort. Jarosława Przybylskiego

  • zdobyła II miejsce w gr. III w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Trzcianie (13 - 15 stycznia 2017 r.)
 
 

Adrianna Stefan - z klasy fort. pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyła II miejsce w gr. VI w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Trzcianie (13 - 15 stycznia 2017 r.)
 
 

pani Joanna Cierpik

  • otrzymała dyplom za wybitne przygotowanie uczniów do V Międzynarodowego Konkursu Na Flet Solo IL FLAUTO RICERCATO (Łódź 27-30 listopada 2016 r.)
 
 

Wioletta Łazowy, Daria Gibała, Joanna Cierpik - trio fletowe

  • otrzymały wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Na Flet Solo IL FLAUTO RICERCATO (Łódź 27-30 listopada 2016 r.)
 
 

Filip Galos - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića

  • zdobył wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie (23-25 listopada 2016 r.)
 
 

Julia Moszkowicz - z klasy fortepianu Jarosława Przybylskiego

  • otrzymała tytuł Super Mistrza w II Ogólnopolskim Konkursie 
    "I Pierwszak Może Być Mistrzem" (Warszawa, 13 XI 2016 r.)
 
 

Anna Kałkus - z klasy fletu p. Joanny Cierpik

  • otrzymała tytuł Super Mistrza w II Ogólnopolskim Konkursie 
    "I Pierwszak Może Być Mistrzem" (Warszawa, 13 XI 2016 r.)

 

rok szkolny 2015/2016
 
 

Kordian Zawierucha - z kl. akordeonu p. Andrzeja Pakosza

  • zajął II miejsce w gr. II w II Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia (Trzciana 20 - 22 V 2016 r.)
 
 

Wioletta Łazowy - z klasy fletu p. Joanny Cierpik

  • otrzymała wyróżnienie I stopnia w gr. II w XI Ogólnopolskim Festiwalu Zakręcone Fleciki (Rybnik 21 V 2016 r.)
 
 

Natalia Czajkowska - klasy skrzypiec pani Anny Banaś

  • zdobyła III nagrodę w XVIII Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów (Limanowa 27 - 29 IV 2016 r.)
 
  Magddalena Łabaj - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal
  • zdobyła II nagrodę w XVIII Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów (Limanowa 27 - 29 IV 2016 r.)
 
 

Anna Lewandowska - klasy skrzypiec pani Anny Banaś

  • zdobyła II nagrodę w XVIII Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów (Limanowa 27 - 29 IV 2016 r.)
 
 

Amelia Kasprzyk - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • zdobyła I nagrodę na XVIII Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów (Limanowa 27 - 29 kwietnia 2016 r.)
 
 

Filip Galos - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića

  • zdobył II miejsce w kat I w XV Makroregionalnym Konkursie Szkół Muzycznych I st. w kl. Instrumentów dętych blaszanych (Łańcut, 27 IV 2016 r.)
     
 

Amelia Kasprzyk - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • zdobyła II miejsce w VII Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych "Klasycy wiedeńscy" (Włocławek 26 - 27 kwietnia 2016 r.)
 
 

Filip Galos - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića

  • zdobył II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Jupiter 2016 (Kraków, 23 - 24 IV 2016 r.)
 
 

Amelia Kasprzyk, Anna Lewandowska, Wiktoria Kantor - przygotowanie: pani dyr Anny Cygal

  • zdobyła wyróżnienie w V Małopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych (Gdów 22 - 23 kwietnia 2016 r.)
 
 

Adrianna Stefan - z klasy fort. pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyła wyróżnienie II st. w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Szkół Muz. I i II st. (21 - 22 kwietnia 2016 r.)
 
 

Zofia Lisińska - z klasy fortepianu pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • otrzymała wyróżnienie w VI Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym "Wiosenne Spotkania Muzyczne" (Kolbuszowa 18 - 19 kwietnia 2016 r.)
 
 

Zuzanna Bąk - z klasy fortepianu Jarosława Przybylskiego

  • zdobyła III miejsce w VI Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym "Wiosenne Spotkania Muzyczne" (Kolbuszowa 18 - 19 kwietnia 2016 r.)
 
 

Idzi Lagendijk i Franciszek Raźny - z klasy gitary pani Bogusławy Pabjan

zdobyli wyróżnienie w I Małopolskim Konkursie Zespołów Gitarowych Krzeszowice 2016 (31 marca 2016 r.)
 
 

Mateusz Lorek i Olaf Kubin - z klasy gitary pani Mileny Bukowskiej

  • zdobyli II miejsce w I Małopolskim Konkursie Zespołów Gitarowych Krzeszowice 2016 (31 marca 2016 r.)
 
 

Filip Galos - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića

  • zdobył wyróżnienie w IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego (Nowy Targ, 7 marca 2016 r.)
 
 

pani dyr Anna Cygal otrzymała wyróżnienie za przygotowanie zespołu w składzie: Amelia Kasprzyk,

Anna Lewandowska, Wiktoria Kantor

 
   

pani Joanna Cierpik otrzymała wyróżnienie za przygotowanie zespołu w składzie: Aleksandra Siedlik, Jagoda Dutkiewicz, Adrianna Stefan

  • zespół otrzmał najwyższą punktację (24 na 25 pkt.) w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia, Kraków, 1 marca 2016 r.)
 
 

Karolina Tekieli i Urszula Miłek

         - z kl. fortepianu p. Joanny Chećko-Bolon

  • zajęły II miejsce w II grupie w II Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Fortepianowych "Na cztery ręce i więcej", Miechów (15 lutego 2016 r.)
rok szkolny 2014/2015
 

Bartłomiej Brzózka i Przemysław Kucharski

         - z kl. akordeonu p. Jerzego Suruło

  • zajęli III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych. Gdów (30 kwietnia 2015 r.)
 
 

Karol Biśta - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • zdobył wyróżnienie na  XVI Konkursie Skrzypcowym Dla Uczniów klas II i III Szkół Muaycznych I st. Żywiec (7 maja 2015 r.)
 
 

Magdalena Łabaj - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • otrzymała nagrodę Kampusu Wielickiego za szczególną muzykalność i kulturę dźwięku na  Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Vivaldi 337 (Wieliczka 22 - 25 kwietnia 2015 r.)
 
 

Magdalena Łabaj - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • otrzymała nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie miniatury polskiego kompozytora na  Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Vivaldi 337 (Wieliczka 22 - 25 kwietnia 2015 r.)
 
 

Magdalena Łabaj - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • zdobyła II nagrodę na  Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Vivaldi 337 (Wieliczka 22 - 25 kwietnia 2015 r.)
 
 

Magdalena Biśta - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • zdobyła II wyróżnienie na  Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Vivaldi 337 (Wieliczka 22 - 25 kwietnia 2015 r.)
 
 

Karol Biśta - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • zdobył II wyróżnienie na  Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Vivaldi 337 (Wieliczka 22 - 25 kwietnia 2015 r.)
 
 

Amelia Kasprzyk - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

  • zdobyła I wyróżnienie na  Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Vivaldi 337 (Wieliczka 22 - 25 kwietnia 2015 r.)
 
 

Adrianna Stefan - z klasy fort. pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyła I miejsce w V Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym w Kolbuszowej (21 - 22 kwietnia 2015 r.)
 
 

Filip Galos - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića

  • zdobył III miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych JUPITER 2015 (Kraków 18 - 19 kwietnia 2015 r.)
 
 

Aleksandra Siedlik - z klasy fletu pani Joanny Cierpik

Adrianna Stefan - z klasy fort. pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyły III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych (23 - 24 marca 2015 r.)
rok szkolny 2013/2014

Adrianna Stefan - kl. fort. pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyła wyróżnienie za utwór Janiny Garści podczas Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego w Wieliczce (30 maja 2014 r.)

 
 

Daria Gibała - z klasy fletu pani Joanny Cierpik

  • zdobyła wróżnienie II st. na IX Ogólnopolskim Festiwalu Fletowym w Rybniku (24 maja 2014 r.)
 
 

Jan Kucharski  - z klasy akordeonu pana Jerzego Suruło

  • zajął III miejsce w VIII Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym (21 maja 2014 r.)
 
 

Krzysztof Madyda  - z klasy akordeonu pana Jerzego Suruło

  • zajął III miejsce w VIII Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym (21 maja 2014 r.)
 

trio akordeonowe:

Krzysztof Madyda, Barbara Gościej i Jan Kucharski - z klasy akordeonu pana Jerzego Suruło

  • zajęli II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym MOTION MUSIC FESTIVAL 2014 (15 maja 2014 r.)
 

Krzysztof Madyda  - z klasy akordeonu pana Jerzego Suruło

  • zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym MOTION MUSIC FESTIVAL 2014 (17 maja 2014 r.)
 

Jan Kucharski - z klasy akordeonu pana Jerzego Suruło

  • otrzymał wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym MOTION MUSIC FESTIVAL 2014 (17 maja 2014 r.)
 
 

Kordian Zawierucha - z kl. akordeonu p. Andrzeja Pakosza

  • otrzymał wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym MOTION MUSIC FESTIVAL 2014 (17 maja 2014 r.)
 
Karol Biśta - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal
  • zdobył II miejsce podczas XV Konkursu Skrzypcowego dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I st. w Żywcu (8 maja 2014 r.)

 
 

Filip Galos - z klasy trąbki pana Tomislava Sušića

Karol Szecówka - z klasy fort. Jarosława Przybylskiego

  • otrzymali wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych (7 maja 2014 r.)
 
  Amelia Kasprzyk - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal
  • zdobyła III miejsce na III Międzynarodowym Cieszyńskim Konkursie Skrzypcowym (13 - 15 kwietnia 2014 r.)

 
Amelia Kasprzyk - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal
 

Adrianna Stefan - kl. fort. pani Agnieszki Szostak-Siedlik

  • zdobyła wyróżnienie w X Konkursie "Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu (21 marca 2014 r.)

 
    Karolina Rapacz        zajęła II miejsce

Agata Przygodzka    zdobyła I wyróżnienie

Filip Szostek                zdobył II wyróżnienie
  • NA II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY
    "Ludomir Różycki i Zygmunt Noskowski - ich życie i twórczość" (Krzeszowice - Myślenice)
 
Aleksandra Siedlik - z klasy fletu pani Joanny Cierpik
  • zajęła III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Fletowym "Syrinx" w Kędzierzynie-Koźlu (25 - 26 listopada 2013 r.)
 
Adrianna Stefan - z klasy fortepianu pani Agnieszki Szostak-Siedlik
  • zdobyła wyróżnienie II stopnia w grupie II w Warszawskim Konkursie Pianistycznym (22 - 24 listopada 2013 r.)

 
Chór PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach
  • pod dyrekcją pani Agnieszki Żak, został laureatem pierwszej  nagrody podczas       IX Gminnego Festiwalu Pieśni Patriotycznej  "Wola Filipiowska 2013" kat. chórów.
rok szkolny 2012/2013
  Natalia Szklarczyk - z klasy fletu p. Sylwii Błaszczyk
  • zdobyła wyróżnienie I stopnia w I grupie w VIII Ogólnopolskim Festiwalu "Zakręcone Fleciki" w Rybniku (25 maja 2013 r.)

 
Adrianna Stefan - z klasy fortepianu pani Anieszki Szostak-Siedlik
  • zajęła I miejsce na XVI Małopolskim Konkursie Pianistycznym im. I.J. Paderewskiego w Tuchowie w grupie pierwszej. (11 maja 2013 r.)

 
 Amelia Kasprzyk - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal
  • zdobyła II miejsce na XIV Konkursie Skrzypcowym dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I st. w Żywcu (9 maja 2013 r.)

 
Helena Kwoka  - z klasy teorii pana Marcina Pałki

  • zdobyła III miejsce w IX Regionalnym Konkursie z Literatury Muzycznej "Mistrzowskie Przeboje" w Skarżysku-Kamiennej (26 kwietnia 2013 r.)
 
 Karolina Rapacz  - z klasy teorii pana Marcina Pałki
  • zdobyła I miejsce podczas Międzyszkolnego Konkursu
         Wokół Lutosławskiego (Myślenice - Krzeszowice 15 kwietnia 2013 r.)
 Julia Gołkowska  - z klasy teorii pana Marcina Pałki
  • zdobyła III miejsce podczas Międzyszkolnego Konkursu
         Wokół Lutosławskiego (Myślenice - Krzeszowice 15 kwietnia 2013 r.)
 
Sukcesy uczniów na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym "Vivaldi 335" 
W dniach 10 - 13 kwietnia 2013 r. w Szkole Muzycznej I st. w WIeliczce odbył się II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Vivaldi 335".
Naszą szkołę reprezentowali: Karol Biśta, Amelia Kasprzyk i Agata Przygodzka.
 

      I wyróżnienie otrzymał Karol Biśta z kl. I

                        w I grupie wiekowej:
                 z kl. skrzypiec dyr Anny Cygal
 

II wyróżnienie otrzymała Amelia Kasprzyk kl. III

            w II grupie wiekowej:
                 z kl. skrzypiec dyr. Anny Cygal
Karol Biśta otrzymał również wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika konkursu.
Gratulujemy
 
Magdalena Biśta - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal


zdobyła III miejsce podczas Ogólnopolskich Przesłuchań                                          Szkół Muzycznych I st. w Warszawie.
Magdalena Biśta - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

zakwalifikowała się podczas Makroregionalnych Przesłuchań CEA                      w Krakowie do Ogólnopolskich Przesłuchań w Warszawie.
 
Jan Kucharski - z klasy akordeonu pana Jerzego Suruło
zakwalifikował się podczas Makroregionalnych Przesłuchań CEA                        w Lublinie do Ogólnopolskich Przesłuchań w Warszawie.
 
Krzysztof Madyda  - z klasy akordeonu pana Jerzego Suruło

zakwalifikował się podczas Makroregionalnych Przesłuchań CEA                        w Lublinie do Ogólnopolskich Przesłuchań w Warszawie.
 
Adrianna Stefan - z klasy fortepianu pani Anieszki Szostak-Siedlik

zajęła III miejsce na X Muzycznych Spotkaniach Najmłodszych Pianistów          w Sieradzu  (14 - 15 grudnia 2012 r.)
 

Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I st.


im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach
pod dyrekcją pani Agnieszki Żak, został laureatem pierwszej  nagrody podczas       VIII Gminnego Festiwalu Pieśni Patriotycznej  "Wola Filipiowska 2012" kat. Chórów.
rok szkolny 2011/2012
  Wiktoria Kantor - z klasy skrzypiec pani Barbary Stasik

otrzymała wyróżnienie na II Olkuskim Festiwalu Skrzypcowym "Mały Violinista" (10 - 11 maja 2012 r.)
  
  Amelia Kasprzyk - z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

otrzymała wyróżnienie na XIII Konkursie Skrzypcowym w Żywcu (10 maja 2012 r.)
  
Magdalena Biśta z klasy skrzypiec pani dyr Anny Cygal

zdobyła I miejsce w XIII Konkursie Skrzypcowym w Żywcu (10 maja 2012 r.)
zdobyła II nagrodę w XVI Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków w Limanowej  (25 - 27 kwietnia 2012 r).
  
Agata Przygodzka - z klasy skrzypiec pani Barbary Stasik
zdobyła III nagrodę w XVI Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków w Limanowej  (25 - 27 kwietnia 2012 r.)
  
  Chór PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach
pod dyrekcją pani Agnieszki Żak, został laureatem pierwszej nagrody podczas VII Gminnego Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Wola Filipiowska 2011" w kategorii Chórów.
rok szkolny 2010/2011
Justyna Skowronek z klasy gitary pani Mileny Bukowskiej
zdobyła II miejsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego w Dobczycach.
otrzymała wyróżnienie w XIII Dolnośląskim Konkursie  Gitarowym w Kłodzku (29 - 30 kwietnia 2011 r.)
otrzymała wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Kielcach.
 
Agata Przygodzka - z klasy skrzypiec pani Barbary Stasik
otrzymała wyróżnienie w XII Konkursie Skrzypcowym w Żywcu       (5 maja 2011 r.)
rok szkolny 2009/2010
Michał Noworyta  - z klasy fortepianu pana Roberta Pazery
otrzymał wyróżnienie podczas XX Małopolskiego Przeglądu Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia (Krynica 13 maja 2010 r.)
 
Justyna Skowronek - z klasy p. Mileny Dobroć
I Nagroda w XV Przeglądzie Uczniów Klasy Gitary
Województwa Małopolskiego
Limanowa 28 - 30 kwietnia 2010 r.
 
Natalia Sęk - z klasy p. Anny Banaś
Wyróżnienie w XV Przeglądzie Uczniów Klasy Skrzypiec
Województwa Małopolskiego
Limanowa 28 - 30 kwietnia 2010 r.
 
Aleksandra Mazur
III miejsce na IX Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu
Dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia
Kraków, 9 marca 2010 r.
 
Chór PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach
pod dyr. Agnieszki Żak - Wyróżnienie w kategorii "Chóry" na
V Gminnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej
"Wola Filipowska 2009"
rok szkolny 2008/2009
Aleksandra Hortensja Dąbek - z klasy fortepianu p. Olgi Łazarskiej

III miejsce na XIV Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny Czerny-Stefańskiej w Żaganiu
(12 - 14 lutego 2019 r.)
 
Aleksandra Hortensja Dąbek - z klasy fortepianu p. Olgi Łazarskiej
I nagroda na XVII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Fryderyka Chopina dla dzieci i młodzieży (w grupie młodszej) w Szafarni (8 - 10 maja 2009 r.)
 
Małgorzata Dudek  - z klasy akordeonu p. Jerzego Suruło
III nagroda w kategorii I na XIII Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych

(27 - 29 kwietnia 2009 r.)
 
Marcelina Gój - z klasy fletu p. Zbigniewa Witkowskiego
II miejsce w kategorii: flet, w grupie I na Ogólnopolskim Konkursie Wykonawczym dla uczniów klas skrzypiec i fletu szkół muzycznych I stopnia (Wieliczka 25 IV 2009 r.)
 
Michał Noworyta - z klasy fortepianu p. Joanny Chećko-Bolon
wyróżnienie I stopnia w I Regionalnym Konkursie Pianistycznym "Mały Pianista" w grupie I
(Myślenice 21 - 22 maja 2009 r.)
 
Natalia Sęk - z klasy skrzypiec pani Anny Banaś
II wyróżnienie w X Konkursie Skrzypcowym (Żywiec 7 maja 2009 r.)
 
Małgorzata Dudek  - z klasy akordeonu p. Jerzego Suruło
wyróżnienie II stopnia w kategorii II (Chrzanów 28 - 29 maja 2009 r.)
 
Marcelina Gój - z klasy fletu p. Zbigniewa Witkowskiego
wyróżnienie na XV Festiwalu Młodych Instrumentalistów (Kraków, grudzień 2008 r.)
 
Chór PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach
- pod dyr. p. Agnieszki Żak

Grand Prix IV Gminnego Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Wola Filipowska 2008"
(listopad 2008 r.)

 

 

 
Licznik odwiedzin: 2982