A A A

ROZKŁAD ZAJĘĆ ZBIOROWYCH

 

Rok szkolny 2017/2018

 

I A     c. 6 l.

Rytmika z kształceniem słuchu

poniedziałek 14.00 15.30
  Rytmika z kształceniem słuchu czwartek 14.00 14.45
  (mgr Ewa Korpyta)    
       
I B     c. 6 l. 
Rytmika z kształceniem słuchu poniedziałek
17.30 18.15
  Rytmika z kształceniem słuchu czwartek 16.00 17.30
  (mgr Ewa Korpyta)    
       
I C     c. 6 l.  Rytmika z kształceniem słuchu wtorek
16.05 17.35
  Kształcenie słuchu piątek
15.20 16.05
  (mgr Ewa Korpyta)    
       
II A    c. 6 l.
Rytmika z kształceniem słuchu poniedziałek 15.45 17.15
  Rytmika z kształceniem słuchu czwartek 15.00 15.45
  (mgr Ewa Korpyta)
   
       
II B    c. 6 l. Rytmika z kształceniem słuchu wtorek 18.00 18.45
 

Rytmika z kształceniem słuchu

piątek 16.15 17.45
  (mgr Ewa Korpyta)
   
       

III A   c. 6 l.

Kształcenie słuchu i rytmika
poniedziałek 18.20 – 19.05
  Kształcenie słuchu
piątek 18.00 – 19.30
  (mgr Ewa Korpyta)    
       
III B   c. 6 l. Kształcenie słuchu i rytmika wtorek 14.30 – 16.00
  Kształcenie słuchu
piątek 14.30 – 15.15
  (mgr Ewa Korpyta)    
       
IV A   c. 6 l.
Kształcenie słuchu, audycje muzyczne poniedziałek 15.15 – 16.45
  Kształcenie słuchu
środa 15.15 – 16.00
  (mgr Ewa Płaza)    
       
IV B   c. 6 l. Kształcenie słuchu, audycje muzyczne poniedziałek 18.20 – 19.50
  Kształcenie słuchu
piątek 17.30 – 18.15
  (mgr A. Natkaniec)    
       
V A    c. 6 l. Kształcenie słuchu poniedziałek 16.35 – 17.20
  Kształcenie słuchu, audycje muzyczne piątek 15.00 – 16.30
  (mgr A. Natkaniec)    
       
V B    c. 6 l. Kształcenie słuchu
wtorek 17.45 – 18.30
  Kształcenie słuchu, audycje muzyczne czwartek
16.05 – 17.35
  (mgr Ewa Płaza)    
       
VI A   c. 6 l. Kształcenie słuchu, audycje muzyczne poniedziałek 17.45 – 19.15
  Kształcenie słuchu środa 17.45 – 18.30
  (mgr Ewa Płaza)    
       
VI B   c. 6 l. Kształcenie słuchu, audycje muzyczne
wtorek 15.15 – 16.45
  Kształcenie słuchu
czwartek 15.15 – 16.00
  (mgr Ewa Płaza)    
       
I         c. 4 l.
Podstawy kształcenia słuchu poniedziałek
17.30 – 18.15
  Podstawy kształcenia słuchu piątek 18.20 – 19.05
  (mgr A. Natkaniec)    
       
II        c. 4 l. Kształcenie słuchu poniedziałek 16.50 – 17.35
  Kształcenie słuchu, audycje muzyczne środa 16.05 – 17.35
  (mgr Ewa Płaza)    
       
III       c. 4 l. Kształcenie słuchu, audycje muzyczne
poniedziałek 15.00 – 16.30
  Kształcenie słuchu
piątek 16.35 – 17.20
  (mgr A. Natkaniec)    
       
IV      c. 4 l.
Kształcenie słuchu wtorek 16.50 17.35
  Kształcenie słuchu, audycje muzyczne czwartek 17.45 19.15
  (mgr Ewa Płaza)    
       
  Chór
środa 18.00 – 19.30
  Chór  
czwartek
18.00 – 19.30
       
  Orkiestra wtorek
17.30 – 19.00
       


 
III       c. 6 l. Zespół smyczkowy


                                                   

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Licznik odwiedzin: 4313