New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Koncert

VIII Integracje Jazzowe Krzeszowice 2019 rozpoczną się 17.04.2019r. od wspólnego muzykowania w ramach Jam Session, tuż po muzycy wezmą udział w pierwszych warsztatach orkiestrowych prowadzonych przez dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego w Krzeszowicach.
Już 27 kwietnia 2019r. rytm VIII Krzeszowickich Integracji Jazzowych wyznaczą warsztaty w klasie perkusji poprowadzone przez Ryszarda Pałkę, byłego drumera zespołu Golec uOrkiestra! Nabyte podczas zajęć umiejętności będzie można sprawdzić i wykorzystać od razu podczas Jam Session. Po krótkiej pauzie, bo 8 maja 2019r. z wysokiego C zacznie szkolić wokalistki Karolina Leszko, artystka, dla której sceny The Voice of Poland czy Must be the music nie są obce! 10 maja 2019r. do Krzeszowic zawita mistrz fortepianu i harmonii jazzowej, Bogdan Hołownia, autor książki „O harmonii jazzowej – zapiski z szuflady”, która w bardzo przystępny sposób wyjaśnia najtrudniejsze zagadnienia harmonii jazzowej. Wygłosi on wykład na ten temat i poprowadzi warsztaty dla pianistów. Kolejny dzień będzie obfitował w wiele wydarzeń. Pierwszym z nich będą warsztaty w sekcji instrumentów dętych drewnianych, które będą prowadzone przez profesora Jerzego Główczewskiego, wybitnego saksofonistę, flecistę i klarnecistę, który koncertował z muzykami światowego formatu t.j. Chick Corea czy Eddie Gomez. 11 maja 2019r. będzie również dniem uczty poznawczej i muzycznej dla zainteresowanych instrumentami dętymi blaszanymi. Warsztaty w tej sekcji poprowadzi wulkan energii i talentu, dr hab. Maciej Fortuna, trębacz, kompozytor i producent muzyczny.
Podsumowaniem wszystkich wydarzeń VIII Integracji Jazzowych Krzeszowice 2019 będzie koncert finałowy w wykonaniu uczestników i wykładowców, który odbędzie się 11 maja 2019r. o godzinie 18:00 w Auli PSM I st. w Krzeszowicach.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

KARTA ZGŁOSZENIOWA

    Instrument: